O nas

Ryszard Matusiewicz – rocznik 1956, urodzony i wychowany w Tykocinie. Inżynier mechanik i pianista. Autor muzyki i tekstów ponad 150 piosenek. Niektóre z nich zostały wydane na trzech niskonakładowych płytach, były też wykorzystywane w spektaklach muzycznych „Sny małego miasteczka”, prezentowanym m.in. w Teatrze Kamienica w Warszawie, oraz „Niebieski kot, czyli wspomnienia lata”. Ryszard Matusiewicz współpracuje z Fundacją Oda i Izbą Muzealną Wodiczków w Wołominie, z Galerią „Opowieści z Narwi” w Tykocinie oraz z kawiarnią muzyczną „Nutka Cafe” w Warszawie.

ORAZ ALFABETYCZNIE:

Ania Gąsiorkiewicz – pomimo młodego wieku, została już nagrodzona w ok. 25 dziecięcych konkursach wokalnych – w tym tak znaczących jak Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. H. Morysa (III miejsce), Otwarty Konkurs Wokalno-Muzyczny „Debiuty 2016” (I miejsce). Dwukrotnie zdobywała też II nagrodę w Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej – „Asteriada”. Jest członkiem młodszego zespołu wokalnego „Edyta Band” pod kierownictwem Edyty Kiesewetter.

Julia Gąsiorkiewicz – nastoletnia, ale już bardzo utytułowana wokalistka. Jest laureatką kilkudziesięciu młodzieżowych festiwali wokalnych. Jej rozwój artystyczny docenili m. in. tacy jurorzy i artyści jak: Danuta Błażejczyk, Edyta Ciechomska, Agnieszka Hekiert, Alicja Majewska, Dorota Osińska, Włodzimierz Korcz. W 2015 r. została uhonorowana nagrodą Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy – „Talent Woli”. Jest członkiem zespołu młodzieżowego „EB Sound”. Jak sama mówi, najbardziej lubi piosenki z dobrym tekstem, dlatego chętnie sięga do klasyki polskiej muzyki rozrywkowej, a także do poezji śpiewanej.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Julii na FB:
https://www.facebook.com/DundaJG/

Gabriela Kurzac – młodziutka, niezwykle zdolna wokalistka. Gabrysia od dzieciństwa była zafascynowana muzyką. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, gra również na gitarze. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów wokalnych. Brała udział w programie telewizyjnym “The Voice Kids”, w którym znalazła się w grupie Edyty Górniak. Pasjonuje ją również aktorstwo. Grała rolę Wendy w musicalu “Piotruś Pan” w Warszawskim Teatrze Buffo. Jest wielką fanką Mietka Szcześniaka, z którym miała zaszczyt wystąpić na jednym z jego koncertów.

Oczywiście, zapraszamy do odwiedzenia profilu Gabrysi na FB:
https://www.facebook.com/Gabrysia-Kurzac

Marcin Kwiatkowski – urodzony i mieszkający w Tykocinie nauczyciel historyk, kochany przez uczniów. Człowiek wielu talentów: fotografik, poeta, świetny aktor, autor scenariuszy i reżyser wielu spektakli tykocińskich teatrów amatorskich. Skutecznie realizuje nietypowe pomysły, na przykład wystawy fotogramów na budynku nieczynnego kina Hetman. Istnieją ludzie – źródła energii; Marcin jest takim źródłem.

http://www.marcinkwiatkowski.net/

Hanna Pawlik – znamy się z Hanią od dość odległych czasów studenckich, kiedy należeliśmy do zespołu Kabaretu Wrak przy wydziale Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. W nowszych czasach występowaliśmy razem wielokrotnie w różnych programach muzycznych, w Warszawie – m. in. w kawiarni muzycznej Nutka Cafe i Teatrze Kamienica; a także w Tykocinie i innych miejscowościach. Wokalistka obdarzona wspaniałym, niskim, ciepłym głosem. Interpretacje Hani są niezapomniane…