Sny Małego Miasteczka w Wołominie

Mam przyjemność zaprosić Państwa do Wołomina na piątek 14 grudnia, do Izby Muzealnej poświęconej Rodzinie Wodiczków – ulica Armii Krajowej 43, gdzie wieczorem odbędzie się koncert piosenek jesiennych i prowincjonalnych 🙂 pod hasłem “Sny Małego Miasteczka”, który będzie zasadniczo powtórzeniem wieczoru 26 października w wolskiej Otwartej Kolonii. Jednakże Poetka mówi “Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy. Z tej przyczyny…” Z tej przyczyny przyjdźcie, przyjedźcie, przylećcie Państwo posłuchać dwóch rewelacyjnie śpiewających dziewczyn – Julii Gąsiorkiewicz i Gabrysi Kurzac.  Program poprowadzi, tak jak na Woli, a przy tym na pewno inaczej, Artur Gąsiorkiewicz.

******************************************************

A skoro stało się, zabrzmiało, zamigotało i zostało sfotografowane – zapraszam na relację fotograficzną. Mimo, że relacja fotograficzna z koncertu to tak, jak relacja dźwiękowa z samotnego wędkowania…

Zaśpiewała Julia Gąsiorkiewicz, Gabrysia Kurzac i nawet Ryszard Matusiewicz; Franio Czarnecki zagrał na skrzypcach w piosence “Miasteczko Bajeczka”. Bardzo ciepło nas zapowiedział Leszek Patejuk.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie Izby Muzealnej: http://fundacjaoda.pl/

2 Replies to “Sny Małego Miasteczka w Wołominie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *